יש לכם בית חכם אוטומטי? הנה כמה רעיונות איך תוכלו להתפנק בעזרתו

אפליקציה של בית חכם

התקנתם מערכת בית חכם אוטומטית ועכשיו אתם יכולים להתחיל לדמיין מה אפשר לעשות בלחיצת כפתור פשוטה על השלט. אספנו בשבילכם כמה רעיונות מפנקים שיהפכו לכם את החיים לתענוג אחד גדול:

מעכשיו מתעוררים בכיף

  • במקום להתעורר לשעון מעורר צורם או לרדיו רועש שנדלק באופן אוטומטי, תוכלו להגדיר את הבית החכם שלכם שיגיף לכבודכם את התריס לאט לאט, כך שתתעוררו מאור טבעי שנכנס לחדר.
  • תוכלו להדליק את הטלוויזיה עם הערוץ המועדף ולהתעורר עם תכנית הבוקר האהובה עליכם.
  • תכננו כך שבמטבח התאורה תדלק ותעלה בהדרגה, מערכת המיזוג כבר תפעל כמה דקות לפני כן ותכין לכם את הטמפרטורה הנעימה לגוף, כשאתם מכינים לעצמכם את הטוסט והקפה.
  • תוכלו להדליק את הדוד עוד לפני שהתעוררתם, כך שבשעה הנכונה יהיו לכם מים חמים להתקלח/ לרחוץ את הפנים במים חמים במיוחד בתקופת החורף, או אם יש לכם דוד חשמלי בלבד – יחסוך לכם זמני המתנה ארוכים למים חמים בבוקר או אחרי העבודה.

שבת בבוקר יום יפה – בית חכם יעניק לכם עוד קצת מנוחה

בא לכם לנמנם עוד קצת במיטה החמה והרכה אבל הילדים כבר מתרוצצים ורוצים תשומת לב?
הגדירו את הבית החכם כך שהטלוויזיה תדלק בשעה הרצויה ועל הערוץ הנכון, זה שהילדים הכי אוהבים, וזכיתם בעוד שעה שעתיים של מנוחה, ותחושה אמיתית של נופש.

ליהנות מסרט טוב בקולנוע הביתי

אוהבים ספורט או מכורים לחדשות של שמונה בערב? עוד רגע מתחיל פרק בסדרה האהובה עליכם? כשהמסך שלכם על HD  ומערכת הסאונד שלכם בסראונד, בלחיצת כפתור אחת הטלוויזיה נדלקת על הערוץ הנכון, האורות יורדים והווליום עולה. עם בית חכם אתם מעלים את חווית הצפייה שלכם לשלב הבא. בא לכם הפסקה ועצרתם לרגע את הסרט באמצע? – האורות ידלקו באופן אוטומטי ולא תצטרכו לגשש באפלה אחר המתג הקרוב.

התאמת תאורה בלחיצת כפתור

תמו וחלפו הימים בהם בכל חדר לכל מנורה יש מתג ואתם מסתובבים בכל הבית ומכבים את האור אחרי מי שיצא מן החדר ושכח לכבות… היום, התאורה החכמה של הבית החכם שלכם, מאפשרת הפעלה או כיבוי אוטומטים או דינאמיים. אם התקנתם חיישני תנועה, אור יידלק ויכבה באופן אוטומטי כאשר מישהו נכנס או יוצא מן החדר.
תוכלו גם להגדיר במערכת שעה קבועה של כיבוי אורות בכל הבית. אפשר להשאיר כמה אורות קטנים שידלקו אוטומטית כשמישהו נכנס לשירותים. אם יש לכם תאורת דימרים תוכלו לקבוע את עצמת האור רק על 30% כך שלא תסתנוורו..

איך הבית החכם עשוי למנוע פריצות גם כשאתם יוצאים לטייל

החלטתם להיות ספונטניים ופשוט לצאת לטיול? בלחיצת כפתור אחת מערכת הבית החכם תכבה את כל האורות, המזגנים והמוסיקה שבבית. הטלוויזיות יכבו, מערכת האזעקה תדלק ומצלמות האבטחה יכנסו לפעולה. אתם יכולים גם להגדיר את המערכת שתיתן לכם התרעה במידה ואחת הדלתות בבית נפתחות. רוצים להטעות את הפורצים ולתת להם הרגשה כאילו מישהו כן נמצא בבית? תוכלו להתחכם ולהגדיר במערכת שאורות הבית ידלקו כל פעם בחדר אחר.

כל מה שקראתם כאן נשמע לכם כמו מדע בדיוני שיקרה רק ב 2050? מה זה בדיוק בית חכם, מה התועלת בו ולמה צריך את זה? הרחבנו על כל זה כאן. אם בא לכם להתייעץ או שיש לכם שאלות נוספות, תהיתם איזה מערכת מתאימה לבית שלכם – אנחנו נשמח לעזור. השאירו פרטים ונציג שלנו יצור עמכם קשר בהקדם.

יצירת קשר