המלצות

אני מכיר את עמי כבר למעלה משנה, בעל מקצוע מעולה, בעל זמינות גבוהה, הוא נותן לי מענה בזמן אמת בכל שעה ויש לי שעות משוגעות לפעמים. עמי אדיב מקצוען ותמיד מחפש עבורנו את הפתרונות הטובים ביותר לכל בעיה ותקלה! הוא טיפל בהמון עניינים ובכל פעם הוא עשה את זה מכל הלב.

רמי

עמי ואני עובדים יחד מעל לשנה, אני יכול לומר ולהעיד שעמי איש מקצוע מהטובים ביותר שאני מכיר ואני עובד עם הרבה אנשי מקצוע מתחומים שונים. עמי בעל מקצוע משכמו ומעלה, תמיד מגיע בזמן, מתחזק את העסק מאוד יפה, אפשר לסמוך עליו, איש אמין ונאמן – ממליץ בחום!

חזי

קב"ט ברשת המזון "מחסני להב"

אני מאוד מאוד מרוצה מעמי ובכל מקום שאני הולך אני ממליץ עליו, בעל מקצוע מעולה!!! שמי שמעון ואני בעל מועדון, עמי ואני עובדים יחד תקופה דיי ארוכה, אני יכול לומר ולהעיד שעמי איש מקצוע מהטובים ביותר שאני מכיר ואני עובד עם הרבה אנשי מקצוע מתחומים שונים.

שמעון

אני מאוד מרוצה מעמי, מדובר בבעל מקצוע מהשורה הראשונה! רק מילים טובות! שמי אסף ואני קבלן משנה, הזמנתי מעמי עבודות הקשורות למערכות אזעקה מצלמות וגלאי עשן, מדובר גם בתכנון והתקנה של המערכות וגם בתחזוקה שלהם ותיקון תקלות במידת הצורך.

אסף

אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות המקצועי של עמי מחברת "כיפת ברזל – ביטחון ובקרה" וממליץ עליו בחום! מדובר בהתקנת מערכות אזעקה לביתנו הפרטי וכמו כן גם לעסק, וההתקשרות הייתה מול עמי ולכן אני יכול להעיד ממקור ראשון, שמדובר פשוט בבעל מקצוע מצוין.

נדב

עמי בעל מקצוע מצוין! אני מרוצה מאוד מהשירות שניתן לי, מדובר באיש אמין, מגיע בזמן, עושה עבודה מקצועית וגובה מחירים הוגנים! חיפשנו בעלי מקצוע שמתמחים במערכות אזעקה ומצלמות בכדי למגן את הבית והעסק. המערכות עובדות מצוין ואני בהחלט ממליצה עליו בחום!

אודיה

עמי איש מקצועי הוא נתן לי שירות מהיר, אמין ובמחיר הוגן – ממליץ בחום!!! עמי הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, בדק באופן יסודי את המערכת, הוא עלה על הבעיה מהר וסידר את העניין. אני בהחלט ממליץ עליו בחום וכמובן שאם תהיה לי בעיה, אקרא לו שוב.

גרגורי

דבר ראשון ולפני הכל, אני חושב שעמי בעל מקצוע נהדר! הגעתי לעמי דרך המלצות. הוא עשה אצלנו עבודה ממש טובה ולקח מחירים הוגנים מאוד – מומלץ! ההתקנות נעשו בצורה מקצועית מאוד, התקנות אסתטיות, במיקומים נכונים ובעצם דאג שהכול יתקתק כמו שצריך.

אבי

אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות המקצועי של עמי. מדובר בהתקנת תשתית למערכות אזעקה כולל התקנת מערכת טלפונית חדשה למשרד גדול של חברת ביטוח, אני זה שהייתי אחראי על התקשורת מול עמי ולכן אני יכול להעיד ממקור ראשון, שעמי פשוט בעל מקצוע מצוין.

אמיר

עמי בעל מקצוע מצוין! אני מרוצה מאוד מהשירות שניתן לי, מדובר באיש אמין, מגיע בזמן, עושה עבודה מקצועית וגובה מחירים הוגנים! חיפשתי חברה שמתמחה בהתקנת מערכות אזעקה שתמגן את הבית שלנו מפני פורצים. עמי עמד בלוחות הזמנים, ההתקנה שלו הייתה איכותית ומאוד נקייה.

עמית

יצירת קשר