בית חכם

בעולם המתקדם של היום, כולנו היינו רוצים מערכות פשוטות שיעזרו לנו לחסוך בזמן, לצמצם את ההוצאות הכלכליות ולהעלות את רמת החיים שלנו בכמה דרגות. מסיבות אלו המציאו את הבית החכם, אשר יכול לסייע בכל אחד ואחד מתחומים אלו.
בית חכם הינו בית שמבוסס על טכנולוגיה נוחה לתפעול, שמאפשרת שליטה ובקרה על המערכות החשמליות בבית דרך מפסק, טלפון, מחשב, טאבלט או שלט רחוק.
מערכת הבית החכם היא ממשק נגיש וידידותי למשתמש: בלחיצת כפתור ניתן להפעיל או להפסיק פעולה של מכשיר חשמלי, בין אם אתם נמצאים במקום רחוק ממנו או קרוב אליו. באמצעות הבית החכם ניתן לדעת מה צריכת האנרגיה של הבית, לבצע הערכה ותכנון לפי תקציב ההוצאות הרצוי, ובאופן כזה לחסוך בעלויות החשמל החודשיות.
בית חכם יאפשר לבעליו לבצע מגוון של פעולות, בשליטה מרחוק או מקרוב באמצעות מערכת משוכללת אך פשוטה לתפעול:

  • הורדת והעלאת תריסים למצב לילה או למצב בוקר– נוחות מרבית לשינה נעימה, ולהתעוררות בבוקר עם האור הטבעי של השמש.
  • הדלקת תאורה בכל רחבי הבית או במקום ספציפי– אידאלי כאשר אתם נמצאים בחדר מסוים ואינכם מעוניינים לבזבז חשמל לחינם. זוהי אופציה יעילה גם עבור מי שיוצא מן הבית ומעוניין להשאיר אור דולק בחלק מן החדרים, על מנת שהתאורה הפועלת תייצר את הרושם שמישהו כן נמצא בבית.
  • פתיחת או סגירת מערכת ההשקיה בגינה – למניעת התייבשות הצמחים, מניעת בזבוז מים כאשר תם פרק הזמן הרצוי להשקיה, או כאשר יורדים גשמים.
  • אזעקה, אודיו, מזגן, דוד– ועוד מגוון אפשרויות תכנון ועיצוב הפעלת החשמל בתוך הבית, להתאמתו לצרכים המדויקים של המתגוררים בתוכו.

התקנת מערכת בית חכם חייבת להיות מותאמת-לקוח, על מנת לייצר את החיסכון המקסימלי בכסף עבורו, ואת הנוחות המיטבית להתנהלות חיי היום-יום. המטרה היא לאפשר שליטה מדויקת, בין אם מרחוק ובין אם מקרוב והכל בלחיצת כפתור פשוטה, בכל אחד ואחד מן הרכיבים הפועלים על חשמל בתוך הבית.

צרו איתנו קשר ונעזור לכם לתכנן וליצור את הבית המודרני והנוח, שתוכלו להתאים אותו אליכם בכל זמן נתון, הבית שתמיד חלמתם עליו.

יצירת קשר