בקרת כניסה

אחד מהדברים שבעלי עסקים הכי חוששים ממנו, הוא פריצה אל בית העסק ופגיעה בעובדים או ברכוש. היכולת למנוע פריצות וגנבות היא הדבר העיקרי שיאפשר לאותם בעלי עסקים להיות רגועים ובטוחים. הגנה אופטימלית ומעשית על האנשים העובדים בחנות, או לחלופין במשרד, בבניין וכדומה- לרבות החפצים, הריהוט והסחורה שייתכן ונמצאים במקום, היא עניין נדרש ושימושי במיוחד והיא ניתנת להשגה בעזרת התקנת מערכת של בקרת כניסה, המופעלת בקלות במגוון דרכים נוחות.

מערכת חדשנית של בקרת כניסה, היא הדרך הטובה ביותר שאתם יכולים לבקש על מנת לייצר הגנה על מידע, אזורים רגישים וביטחון האנשים.

מערכות בקרת הכניסה מיועדות בכדי לנטר ולסנן באופן חכם את הכניסה של מי שאינו מורשה לכך, אל האזור שעליו אתם רוצים להגן. למה לבצע בקרה באזור הכניסה? הרצון לבצע סינון כזה יכול לנבוע משתי סיבות עיקריות:

  • מניעת חדירה של גורמים לא רצויים, העלולים לבצע גניבות ולחבל בציוד- אבדה כלכלית.
  • מידור של מידע בתוך חברה, אל מול אורחים מבחוץ או אפילו בין העובדים, שייתכן והם בעלי דרגות שונות של סיווג בטחוני- על מנת שמידע ארגוני יגיע אך ורק למי שהוא מיועד אליו.

היכן מומלץ להשתמש במערכות של בקרת כניסה?

באמצעות מערכות אלה ניתן,כאמור, לפקח ולבקר על כניסות ויציאות של עובדים, מבקרים או אורחים במתחמים שונים. המערכות המיועדות לביצוע הבקרה שונות זו מזו, והגיוון הקיים מיועד להתאמה אופטימלית של מערכת הבקרה אל הצרכים הספציפיים של הארגון- בין אם אלו מוסדות חינוך, ארגונים עסקיים, משרדים ציבוריים ועוד.

באילו דרכים ניתן לבצע את בקרת הכניסה?

מערכות בקרת כניסה כוללות שימוש בזיהוי ביומטרי, טביעת אצבע, זיהוי קולי, מערכות ניהול, סריקת תעודות, בקרי דלתות ושערים בשילוב של בקרת כניסת רכבים.

בעלי עסקים או בכירים בהנהלה של ארגונים, יכולים להתאים את מערכת הבקרה לפי מאפייני השטח והצרכים הספציפיים שלהם.

כיפת ברזל ביטחון ובקרה מציעה מגוון פתרונות ומוצרים, על מנת לבצע תהליך יעיל של בקרת כניסה המותאמת באופן ייעודי ללקוח. המערכות החדשניות הולכות בד בבד עם ההתפתחויות הטכנולוגיות הקיימות כיום, ומייצרות הגנה אופטימלית.

 

יצירת קשר