טלוויזיה במעגל סגור

טלוויזיה במעגל סגור (CCTV) היא הדרך היעילה והנפוצה ביותר להגן על הבית, אזור המגורים, המשרד, כבישים ואזורי עסקים מפני פשיעה. מערכות טלוויזיה במעגל סגור יכולות להיות אנלוגיות שהן זולות יותר, חכמות וגמישות או מערכות הקלטה דיגיטליות, בהן איכות התמונה היא טובה יותר. השם "טלוויזיה במעגל סגור" הוא כותרת רחבה למגוון של אפשרויות אבטחה שיש לבחור בהתאם לצרכים של העסק או הבית.

מה כוללת מערכת טלוויזיה במעגל סגור?

המערכת מורכבת ממספר מצלמות אשר משתנה בהתאם לצורך ולגודל המרחב עליו יש להגן. המצלמות מחוברות באמצעות כבלי רשת למוניטורים אשר מספקים תמונה בזמן אמת. בנוסף מחוברת המערכת לאמצעי הקלטה ששומר את הווידאו לפרק זמן מוגדר שיכול להגיע לחודשים ואפילו לשנים, כך שניתן לגשת לחומר המצולם גם זמן רב לאחר ההתרחשות. כיום ניתן לבסס את המערכת כולה על תקשורת אלחוטית ואין צורך לחבר בין המצלמות וחדר הבקרה או המוניטורים באמצעות כבלים. עם זאת, מערכת מבוססת אינטרנט, שאינה מחוברת באמצעות כבלי תקשורת תהיה אפשרות אמינה פחות לעומת מערכת שמחוברת באופן פיזי שמבטיחה איכות תמונה גבוהה ושידור רציף.

מה מאפשרת מערכת טלוויזיה במעגל סגור?

לבעלי עסקים המערכת תבטיח שקט נפשי והגנה מפני פריצות בזמן אמת. כל חדירה של גורם בלתי רצוי למקום תצולם ותוקלט. גם במקרה שהפורצים לא נתפסו על חם, תוכלו לפנות למשטרה עם החומר המצולם, אשר משמש ראייה קבילה בבית המשפט. מערכת כזו יעילה גם בבקרה ופיקוח על עובדי העסק ומגנה על הבעלים מפני פשעים שנעשים בתוך העסק שלו. היא מאפשרת לעקוב אחר התנהלות העובדים באופן שוטף מבלי הצורך לתשאל אותם. בנוסף, המערכת יעילה במקרים של התנכלות או וונדליזם כלפי העסק. ללקוחות פרטיים רשת מצלמות ביתיות תעניק אפשרות לעקוב אחר המתרחש בביתם מכל מקום. כך תוכלו להיות רגועים כאשר אתם מזמינים בבייביסיטר, בעת הזמנת טכנאי לתיקון תשתיות או מוצרים בבית, בשעת ביצוע שיפוצים או בניה של בית ועוד. כיום ישנו שימוש טלוויזיה במעגל סגור גם בגני ילדים, מוסדות ציבוריים ואפילו ברחובות ושטחים ציבוריים. ההקלטה מבטיחה מניעת פשע לצד בקרה ושליטה על ביטחון האזרחים לאחר ביצוע של פשע.

אפשרויות ויתרונות של מערכת טלוויזיה במעגל סגור:

  • המערכת מאפשרת צפייה מרחוק, באמצעותה ניתן להשתלט על הנעשה בזמן אמת
  • ראייה מרחבית, דרכה ניתן להסתכל על כמה אזורים באותו זמן ומעניקה אספקת תמונות בזמן אמת
  • מגוון רחב של מצלמות- ממצלמות פשוטות אשר מצלמות בשחור לבן, דרך מצלמות דיגיטליות מתוחכמות שמצלמות בצבע ועד מצלמות אינפרא אדום שמסוגלות לצלם בלילה
  • אפשרות בחירה בין סוגי עדשות: עדשות רחבות במיוחד לקבלת תמונה פנורמית של החדר כולו, עדשות זום שניתן להתמקד דרכן בזמן אמת ועוד
  • הקלטת אירועים על ידי כרטיס זיכרון או DVR

מערכת של מצלמות אשר מסוגלות להקליט באופן רציף את המתרחש היא כיום תנאי הכרחי לכל בעל עסק, ונמצאת בשימוש רחב גם בשטחים ציבוריים, בנייני משרדים, חברות ואפילו בבתים פרטיים. אצלנו בכיפת ברזל בטחון ובקרה נותנים שירות מהיר המותאם לטכנולוגיה העכשווית לטלוויזיה במעגל סגור. פנו אלינו ויחד נבנה עבורכם את המערכת המתאימה לעסק או לבית שלכם.

יצירת קשר