תקשורת

בעולם הטכנולוגי של היום, תקשורת מהווה מרכיב חיוני לכל אדם. בלי תשתית תקשורת יעילה, מהירה ועמידה, לא ניתן לנהל ולתפעל אף עסק, ארגון או חברה. בין אם מדובר במשרדים, מוסדות ציבוריים או עסקים קטנים ובינוניים, תשתית התקשורת היא הבסיס לעבודה היום יומית. גם בבתים פרטיים, בלי יכולת לתקשר עם העולם שבחוץ, אי אפשר לנהל חיים תקינים בעידן המודרני.

מהן תשתיות תקשורת?

תשתיות התקשורת מספקות פתרונות אינטרנט, מחשבים וטלפוניה באמצעות חיבור וחיווט טלפון למרכזייה, בעסק או בבית, ובאמצעות תשתיות אחודות שמחברות בין כל תשתיות התקשורת למערכת אחת. רשת התקשורת מאפשרת בקרה ותקשורת בין כל הפריטים המרכיבים אותה (רשת פנימית) וכמו כן מאפשרת תקשורת חיצונית לגורמים השונים הרלוונטיים דרך הטלפון, הפקס והאינטרנט.

אנחנו מציעים את מגוון פתרונות התקשורת הכוללים:

  • בניית ארונות תקשורת – אשר נועדו על מנת לאחד את כל הרשתות במקום אחד ולנתבן למספר יעדים שונים. ארון התקשורת כולל בתוכו את השרתים, מתגים, מרכזייה של הטלפוניה ותשתיות נוספות.
  • נקודות שונות המשמשות לתקשורת כמו שקע רשת ושקע לחיבור טלפוני. שקעים ונקודות חיבור כאלה יותקנו בכל עמדת עבודה וכך יאפשרו חיבור של כל חדר, שולחן עבודה, קופה או יחידה בבית, במשרד או בעסק- לרשת המרכזית ולכל שאר היחידות המחוברות.

סוגים שונים של תשתיות תקשורת

ישנם שני סוגים עיקריים של רשתות תקשורת הקיימות בשוק. הסוג הראשון הוא תשתית מבוססת כבלים. מדובר על כבלים של בזק, הוט או כל ספק טלפוניה אחר. בנוסף מדובר בכבלי האינטרנט, טלוויזיה במעגל סגור, ומערכות האבטחה. כאשר מעוניינים להתקין תשתיות מהירות ומשוכללות, ניתן להשתמש בכבלי אתרנט או בכבלים מבוססי סיבים אופטיים. הסוג השני הוא תשתית מבוססת אינטרנט אלחוטי, אשר מעלה את המהירות של תעבורת הנתונים ומספקת חיסכון בזמן והתייעלות. במרבית הארגונים, ייעשה שימוש בשתי הרשתות יחד, על מנת לאפשר כיסוי מקיף ומוחלט וליצור מצב שבו התקשורת בעסק תפעל מבלי לעצור, להיתקע או לבזבז זמן ומשאבים יקרים בניסיון לתפעל אותה.

תשתיות תקשורת לעסקים

כשמדובר בעסק, תקשורת היא החמצן שמקיים את חיי העסק. בלי מערכת טלפוניה, מחשוב ואינטרנט, לא ניתן כיום להתנהל. על כן, כדאי לערוך אפיון מקיף לעסק, לצרכים שלו ולדרישות בהן על רשת התקשורת שלו לעמוד. בכל עסק יבנה ארון תקשורת המאחד את כל כבלים והתשתיות השונות ומרכז אותן. בעסקים מסוימים, יהיה צורך לבנות חדר שרתים גדול, בשל עומס רב ופריסה רחבה יותר. בנוסף, מומלץ לחבר את תשתית התקשורת של העסק לשאר מערכות האבטחה המותקנות בו, על מנת ליצור את רמת האבטחה המקסימלית.

כיפת ברזל ביטחון ובקרה מציעה ומספקת את פתרונות התקשורת הטכנולוגיים והיעילים ביותר שיש. אנו בוחרים מתוך המוצרים הקיימים כיום את המערכות הטובות ביותר שמותאמות ומאופיינות לכל לקוח באופן ייחודי. על מנת להגיע ליעילות המרבית, נערוך תשאול וסקירה של כלל המאפיינים של החברה שלכם, של התקציב העומד לרשותכם ושל מגוון האתגרים בפניהם אתם ניצבים, ונדע להתאים, לבנות ולייצר עבורכם את מערכת התקשורת המושלמת.

יצירת קשר